Slevové kupóny (kódy) na WEDOS

-25%
Coupon

25% Slevový kód (kupón) na VPS SSD (Virtuální server) na Wedos.cz.

More Less
Dlouhodobě platné
-33%
Coupon

Využijte 33% slevový kód na VPS ON (Virtuální server).

More Less
Dlouhodobě platné
-25%
Coupon

Vužijte 25% slevový kód (slevu) na WEDOS Disk.

More Less
Dlouhodobě platné
-50%
Coupon

Využijte 50% Slevový kód (slevu) na domény (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN).

More Less
Dlouhodobě platné
-50%
Coupon

Využijte 50% slevový kód na WEDOS WebSite a vytvořte si hezké a moderní stránky během několika minut.

More Less
Dlouhodobě platné
-25%
Coupon

25% slevový kód na WEDOS CD (Cloud Disk) na chytré úložiště, kam můžete nejen soubory ukládat ale i dále s nimi pracovat.

More Less
Dlouhodobě platné
-50%
Coupon

Vužijte 50% slevový kód na nákup webhostingu NoLimit na WEDOS.cz

More Less
Dlouhodobě platné

Expirované kupóny a slevy 2022:

7% SLEVOVÝ KÓD na PRODLOUŽENÍ webhostingu na WEDOS.cz

70% SLEVOVÝ KÓD na webhosting na WEDOS.cz

50% SLEVOVÝ KÓD na WEBHOSTING NoLimit

25% SLEVOVÝ KÓD na VPS SSD

10% SLEVOVÝ KÓD na .cz doménu

VÍCE O WEDOS A SLEVOVÝCH KUPÓNECH (DISCOUNT COUPON)

Wedos je od roku 2010 nejrychleji rostoucí firmou v oblasti webhostingu a internetových domén. Wedos vám nabízí jedny z nejlepších služeb v české republice v oblasti webhostingu, servrhostingu a doménových jmen. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu zázemí vám nabízí dostupnost všech služeb 99,99% a kvalitně vyškolenou podporu která je pro vás k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Wedos vám také nabízí naprosto revoluční ceny kdy dostanete ke své doméně mini hosting úplně zdarma nebo si můžete za 25Kč sjednat neomezený webhosting a díky našemu webu na něho získáte ještě slušnou slevu díky našim slevovým kupónům které máme vždy aktuální. Mít svůj web u wedosu se prostě vyplatí. Pokud by jste se navíc rozhodli svůj web přestěhovat od konkurence k wedosu můžete získat až 2 roky webhostingu úplně zdarma. Wedos momentálně provozuje více než 164066 domén a má certifikace TÜV SÜD – ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001. Nejmodernějšímu hostingu v ČR poskytuje hardware přední výrobce serverů FUJITSU. Nejčastější wedos slevy jsou 25%, 50% někdy ale až 99% my vám vždy nabízíme ty neaktálnější slevy které lze u wedos získat.

SLEVA NA WEBHOSTING WEDOS

Předností wedosu je určitě webhosting. Aktuálně máte na výběr ze tří druhu hostingu, které si můžete koupit nebo získat úplně zdarma. Prvním z nich je webhosting miniweb. Miniweb získáte ke každé zakoupené doméně uplně zdarma, s diskový prostorem až 100mb, což je na webhosting zdarma velmi dobré a dostačující. Nevýhodou mini webhostingu je ale nemožnost, využít databázi mysql a také php. Dalším z webhostingu je NoLimit jedná se asi o nejlepší řešení pro naprostou většinu webů a to za velmi rozumnou cenu 25Kč bez našeho slevového kupónu. U NoLimit, již je možné využívat databázi i php. Další webhosting poskytovaný společností wedos je NoLimit Extra jedná se ale o webhosting který je primárně určen spíše náročnějším klientům kteří mají rozsáhlé weby s velkým objemem dat a velkou návštěvností. Webhosting NoLimit EXTRA pořídíte za 100Kč měsíčně bez naší slevy, má také na rozdíl od běžného webhostingu NoLimit denní zálohování a obnovu dat zdarma. Garantovaná dostupnost webhosting NoLmit i NoLimit ETRA je 99,99%. Další slevové kupony WEDOS najdete na našem partnerském webu Kupni.cz .

SLEVOVÉ KUPÓNY NA VIRTUÁLNÍ SERVERY – VPS OD WEDOSU

Společnost wedos nabízí i řešení i pro ty komu nevyhovují nabídky klasického webhostingu a potřebují náročnější řešení pro své aplikace. Jedná se o virtuální server. Pro pořízení virtuálního serveru je ale potřeba aspoň minimální znalost příslušného operačního systému, na kterém VPS běží, protože wedos neprovádí potřebné konfigurace a úpravy veškeré nastavení vašeho serveru je jen na vás, proto pokud nemáte s nastavením zkušenosti, je lepší zvolit klasický webhosting. Slevy na VPS jsou samozřejmě dostupné i u nás na webu a to ihned po kliknutí na zobrazit slevu.

WEDOS – SLEVA NA DOMÉNY

Už není žádnou novinkou, že společnost WEDOS poskytuje slevy i na domény. Wedos už i tak nabízí domény za nákupní ceny a když k tomu ještě využijete slevu na doménu, získáte nejvýhodnější cenu na trhu. Často mají domény omezený počet použití, na jeden zákaznicky účet. Nejde tak provádět hromadné registrace se slevovým kuponem. Aktuálně pro vás máme v seznamu 20% slevu na nákup národní domény .CZ a kupon je možné uplatit pouze jednou na jeden zákaznický účet. Přesto se i tak vyplatí kupon využít. Slevy na domény u WEDOS se pro vás snažíme držet vždy aktuální, ať můžete nakupovat vždy s co možná největší slevou.

JAK POUŽÍT SLEVOVÝ KUPÓN WEDOS

1.Krok – Zobrazit kupóny na našem webu.

wedos slevový kupon

2.Krok – Zkopírovat kupon z našeho webu do políčka pro slevový kupon na webu společnosti wedos.cz

wedos slevovy kupon

3.Krok – Kliknout na uplatnit kupón (sleva se okamžitě aplikuje)

wedos slevový kupon